Szukaj

operator extrudera operator wytłaczarki folii belgia

21 znalezione oferty pracy
Ciekawostki o Operator Extrudera Operator Wytłaczarki Folii Belgia

Mamy oferty pracy dla Operator Extrudera Operator Wytłaczarki Folii Belgia w Kraków, Olecko i Opole, w sumie 1 w województwie Małopolskie.

Oferty pracy dla Operator Extrudera Operator Wytłaczarki Folii Belgia w Polska z następującymi warunkami umowy Na czas nieokreślony, Aplikacje oraz referencje prosimy wysylac na ponizszy adres mailowy: praca.francja@interkadra.pl W tresci maila prosimy zawrzec klauzule: Zgadzam sie na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, dla potrzeb niezbednych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawa z dn.29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883) Wiecej informacji pod numerem telefonu: +12 290 44 20; 504-734-983 Zastrzegamy sobie kontakt z wybranymi kandydatami., Cosmoworker.3217481@es-candidate.com.

Mamy oferty pracy dla: Operator Extrudera Operator Wytłaczarki Folii Belgia w Polska w następujących spółkach i firmach Link2Europe, Maintec, Silverhand.

Kategorie pracy bliskie kryteriom Operator Extrudera Operator Wytłaczarki Folii Belgia to Operator Wózka, Operator Maszyn, Operator Widłowego.

Lokalizacja
Niezależnie
Małopolskie (1)
Opolskie (1)
Podkarpackie (1)
Warmińsko-mazurskie (1)
Ostatnia aktualizacja
Tydzień temu
15 dni temu
Miesiąc temu
Firma
Niezależnie
Link2Europe(4)
Maintec(4)
Silverhand(1)